Minust

Blogi loomise juurde tõi mind täiesti praktiline põhjus - oma valmistatud toitude talletamine selliselt, et oleks kiire ja kerge ülevaade ning ei peaks oma paberites või mälus tuhlama valmistatud headest roogadest.
Teine põhjus, mis mind inspireeris seda blogindust ette võtma, oli armastus fotograafia vastu ning loomulikult ka armastus magusa ning heade toitude vastu.
Siiski aja jooksul on toidu tähtsus minu elus muutunud siis nüüd loon toite, mis on tervsilikumad ja annavad täisväärtusliku toidukorra, asendades rafineeritud toidud tervislikemate ja mitte nii kasulikud toidud ja toiduained asendades neid tervislike versioonidega.
Huvi toitumise ja toiduga kaasnevate protsesside vastu meie organismis viis mind omandama Annely Sootsi Koolituse Tervisekooli toitumisnõustaja eriala. Tänaseks on diplom taskus ning nõustan lisaks eraviisilisele nõustamistele kui ka Viimsi Spa terviseklubis.
Kuna meie tervis sõltub paljugi sellest, mida ja kuidas me sööme ning kui palju me liigume siis mina toitumisnõustajana lähtun iga juhtumi individuaalsusest, mille käigus analüüsin kliendi senist toitumist ning leian koos kliendiga sobivad toitumisvalikud edaspidiseks, vastavalt seatud eesmärkidele.  Vastavalt toidutalumatuse testi vastustele jagan sellekohaseid toitumissoovitusi ning aitan toidulisandite valimisel.
Seega kõik küsimused, ettepanekud, mis on sooviga tervislikult toituda, kehakaalu kontrolli alla saada (langetada või tõsta) või muud küsimused mis toitumist puudutab on vägagi oodatud.
Kontakti minuga saab: kristelvokk@gmail.com
Tervislikku elu soovides,
Kristel


0 comments:

 

©Copyright alates 21.03.2010 by TOIDUJUTUD